Close
SEÇKİN DEKOR Yeni Sanayi Sitesi 7. Çarşı. Mobilyacılar Blok No:14 / KAHRAMANMARAŞ
+90344 236 10 66 info@seckindekor.com
Çalışma Saatleri: 08.00 - 18.00

HOŞGELDİNİZ

HAKKIMIZDA

Seçkin Dekor 25 yıllık iş tecrübesiyle Kahramanmaraş’ta kurulmuştur. Halet mutfak dolapları, vestiyer dolapları, banyo dolapları, tv üniteleri, kapı, pencere, laminent parke ve iç dekorasyon alanlarında hizmet vermektedir.  

Kahramanmaraş Yeni Sanayi Sitesinde ki 500 m2 alandaki üretim atölyemizde müşterilerimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirirken çizim programlarıyla önceden projelendiriyor ve müşterilerimize tam memnuniyet sağlıyoruz. Projelerimizi bilgisayar destekli CNS’lerde minimum hatalarla üretim yapıyoruz.

MİSYONUMUZ

Teknolojiyi ve yeni modelleri yakından takip ederek, hizmet verdiğimiz alanlarda kaliteli ve estetik ürünler üretmek. AR-GE çalışmalarımızla elimizde var olanlarla yetinmeyip sürekli kendimizi geliştirmek ve müşterilerimizin hayallerini karşılayabilecek donanıma sahip olmak. Pazarlama anlayışının değiştiğine inanarak, satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

VİZYONUMUZ

Mutfak  Mobilyaları ve Dekorasyonu, Banyo Mobilyaları, Vestiyer ve Yatak Odası ve Mobilyaları, Parke ve İç Dekorasyon alanlarında güvenilir lider firma olmak ve sürekli kendini yenileyen Pazar alanında kalite ve müşteri memnuniyeti konusunda akla gelen ilk firma olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Gerek satış sırasında gerekse satış sonrasında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. - Üretim aşamasında kullanılan teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarıyla oluşabilecek hataları minimuma indirmek. - Müşterilerimizle, dürüstlügü ve güvenirliliği uzun yıllar devam ettirmek. - Duragan değil, kendini sürekli geliştiren bir politika izlemek. - Çalışan herkesin işi sahiplenmesi ve öz güvenle çalışması.